centiped مجموعه مسابقه خوابگاه ورزشکاران

centiped: مجموعه مسابقه خوابگاه ورزشکاران تمرین ملی پوشان اصغر اشرفی مربی تیم ملی بوکس مجموعه انقلاب

گت بلاگز آذربایجان شرقی امضای تفاهم‌نامه همکاری یکسان کانون پرورش فکری با معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تبریز

تفاهم‌نامه گسترش همکاری یکسان بین دو نهاد کانون پرورش فکری با معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تبریز به امضا رسید.

امضای تفاهم‌نامه همکاری یکسان کانون پرورش فکری با معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تبریز

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛یوسف زاده مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در دیدار با معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کلانشهر تبریز با اشاره به فعالیت های یکسان کانون و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز تصریح کرد: زمینه گسترش این فعالیت ها مهیا گردیده و امیدواریم این فعالیت ها و برنامه ها از تاثیرگذاری بیش از پیش در برطرف پرسشها فرهنگی در زمینه ترافیک برخوردار باشد.
هادی یوسف زاده با بیان اینکه شهرک آموزش ترافیک خاص کودکان و نوجوانان در مجتمع کانون تبریز همه روزه میزبان جمعی از مخاطبان جهت آموزش ترافیک هست، تاکید کرد: با توسعه فعالیت های این شهرک گام های مهمی در ارتقاء فرهنگ ترافیکی برداشته می شود.
یوسف زاده حضور فعال مراکز و مربیان کانون و تامین محتوای آموزشی و تولیدات فرهنگی هنری در زمینه آموزش ترافیک، ساخت پارک های تازه آموزش ترافیک و دیدار مستمر اعضای مراکز کانون از مرکز کنترل ترافیک تبریز را از جمله موارد همکاری های یکسان کانون و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز عنوان کرد.
در ادامه این جلسه معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کلانشهر تبریز نیز با ابراز خوشحالی از همکاری های یکسان با کانون پرورش فکری تصریح کرد: تربیت کودکان و نوجوانانی علاقه مند و فرهنگ پذیر در زمینه پرسشها ترافیکی یقیناً پرسشها ترافیکی را در آینده حل خواهد کرد و سرمایه گذاری در این زمینه از ارزش بسیار بالایی برخوردار هست.
مهدی یوسفی اظهار امیدواری کرد: با زیاد کردن شهرک های آموزشی در تبریز و همکاری مراکز کانون در این زمینه گام های مهمی در زمینه امکان تحقق اهداف مرتبط با فرهنگ ترافیک برداشته شود.
انتهای پیام/ش

عبارات مهم : آموزش

واژه های کلیدی: آموزش | تبریز | ترافیک | فعالیت | همکاری | آموزشی | ترافیک | شهرداری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog