centiped مجموعه مسابقه خوابگاه ورزشکاران

centiped: مجموعه مسابقه خوابگاه ورزشکاران تمرین ملی پوشان اصغر اشرفی مربی تیم ملی بوکس مجموعه انقلاب

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی استانداران و سفرای کشور عزیزمان ایران در کشورهای همسایه تلاش جدی در فعالسازی با

استانداران و سفرای کشور عزیزمان ایران در کشورهای همسایه تلاش جدی در فعالسازی بازارچه‌های مرزی داشته باشند 

استانداران و سفرای کشور عزیزمان ایران در کشورهای همسایه تلاش جدی در فعالسازی با

رحمانی فضلی : استانداران و سفرای کشور عزیزمان ایران در کشورهای همسایه تلاش جدی در فعالسازی بازارچه های مرزی داشته باشند

عبارات مهم : ایران

استانداران و سفرای کشور عزیزمان ایران در کشورهای همسایه تلاش جدی در فعالسازی بازارچه های مرزی داشته باشند

وزیر کشور گفت: بعضی کارها نظامی مشمول بر درگیری اشرار در مرزها در کنار اعمال تحریم های اقتصادی و همچنین تحت تأثیر قرار دادن پرسشها اجتماعی به عنوان سه محور مهم فعالیت دشمن های است.

به گزارش ایلنا، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور امروز در همایش نمایندگان جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در خارج از کشور، حوزه های سیاست داخلی، امنیت و مباحث اجتماعی را از مهمترین بخش های کاری این وزارتخانه بیان کرد و اظهارداشت: ما اکنون در عالی ترین شرایط سیاست داخلی قرار داریم، به طور مثال در حوزه احزاب هیچ حزبی وجود ندارد که جهت اخذ مجوز پشت درب های وزارت کشور معطل باشد همچنین دو انتخابات فراگیر قانونی و بدون هیچ مسئله خاصی برگزار کردیم که سطح همکاری و رضایت بالای مردم در عرصه سیاسی بیانگر وجود نشاط اجتماعی بالنده در حوزه داخلی هستیم.

استانداران و سفرای کشور عزیزمان ایران در کشورهای همسایه تلاش جدی در فعالسازی با

وی با اشاره به حوزه امنیت داخلی گفت: در حوزه امنیت به معنای خاص در شرایط بسیار مطلوب هستیم و مسئله غیر قابل آینده نگری در این زمینه نداریم ولی با توجه به تلاش های بین المللی و منطقه ای جهت اعمال فشار زیاد به کشور عزیزمان ایران و بعضی کارها نظامی مشمول بر درگیری اشرار در مرزها در کنار اعمال تحریم های اقتصادی و همچنین تحت تأثیر قرار دادن پرسشها اجتماعی به عنوان سه محور مهم فعالیت دشمن های ضرورت دارد جهت مقابله با هر یک کارها جدی و تدابیر مورد نیاز را داشته باشیم.

وزیر کشور با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب در مقابله و مبارزه با آسیب های اجتماعی گفت: پرسشها اجتماعی مورد توجه جدی رهبرانقلاب و مدیر جمهور قرار گرفته و آگاهانه و با جدیت پرسشها مربوط به حوزه اجتماعی را پیگیری می کنند به طوری که تاکنون شش جلسه بررسی آسیب های اجتماعی در محضر رهبر انقلاب تشکیل شده است و هفتمین جلسه آن نیز سه ماه دیگر تشکیل خواهد شد.

استانداران و سفرای کشور عزیزمان ایران در کشورهای همسایه تلاش جدی در فعالسازی بازارچه‌های مرزی داشته باشند 

رحمانی فضلی افزود: مقام معظم رهبری مسائلی همچون اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر، حاشیه نشینی، طلاق و … را از اولویت های مقابله و مبارزه با آسیب های اجتماعی مشخص فرمودند که با تشکیل شرکت اجتماعی و هم افزایی دستگاه ها در این زمینه شاهد این هستیم که نهضت عظیمی در مبارزه با آسیب های اجتماعی شکل گرفته است.

وی با اشاره با آمار معتادین گفت: در ابتدای دولت یازدهم ظرفیت نگهداری معتادین در پایتخت کشور عزیزمان ایران ۴۰۰ نفر بود که این ظرفیت هم اکنون به ۸ هزار نفر زیاد کردن یافته است همچنین در سال گذشته نیز میزان ۱۲۰۰ تُن انواع مواد مخدر و ۸۳۰ تُن تریاک کشف کردیم که این افدامات مشمول بر ۲ هزار درگیری نیروهای ما بوده است و این آمارها را همواره در مجامع بین المللی اعلام می کنیم که آنها در ابتدا تعجب کرده و سپس از کشور عزیزمان ایران تقدیر می کنند.

وزیر کشور با اشاره به ادعای کشورهای غربی در مبارزه با جرائم پولشویی تصریح کرد: ۶۰ میلیارد دلار گردش مالی مواد مخدر در کشورهای اروپایی است مگر آنها ادعا نمی کنند که قانون ضدپولشویی را اجرا می کنند؟ بعد آیا حتی کمترین اطلاعات در زمینه برخورد و مبارزه با نقل و انتقالات مالی و پولشویی مرتبط با مواد مخدر ارائه نمی کنند در حالی که جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران به تنهایی به نیابت از دنیا در حال مبارزه با مواد مخدر است ولی هیچ یک از شرکت های بین المللی و کشورهای اروپایی به وظایف خود در این شخصی عمل نکرده اند.

استانداران و سفرای کشور عزیزمان ایران در کشورهای همسایه تلاش جدی در فعالسازی با

رحمانی فضلی در آخر با تأکید بر همکاری زیاد سفرای کشور عزیزمان ایران در کشورهای با استانداران مرزی گفت: استانداران مرزی و سفرای کشور عزیزمان ایران در کشورهای همسایه باید تلاش جدی در فعالسازی و فعال نگه داشتن بازارچه های مرزی داشته باشند و اسناد همکاری ها با کشورهای همسایه آماده است و باید شرایط همکاری ها اقتصادی فرهنگی سیاسی را با کشورهای منطقه سهل کنیم.

واژه های کلیدی: ایران | همکاری | آسیب های اجتماعی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog