centiped مجموعه مسابقه خوابگاه ورزشکاران

centiped: مجموعه مسابقه خوابگاه ورزشکاران تمرین ملی پوشان اصغر اشرفی مربی تیم ملی بوکس مجموعه انقلاب

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی اصلاح طلبان از دولت می‌خواهند در چارچوب رای مردم باشد / موسوی لاری

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: اصلاح طلبان به دولت گفته‌اند ما از شما سهم نمی‌خواهیم ولی شما در چارچوب رای مردم حرکت کنید.

اصلاح طلبان از دولت می‌خواهند در چارچوب رای مردم باشد / موسوی لاری

موسوی لاری: اصلاح طلبان از دولت می خواهند در چارچوب رای مردم باشد

عبارات مهم : سیاسی

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: اصلاح طلبان به دولت گفته اند ما از شما سهم نمی خواهیم ولی شما در چارچوب رای مردم حرکت کنید.

به گزارش ایسنا، موسوی لاری در حاشیه مراسم ختم آیت الله مروارید در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین اوضاع کمیته بررسی عملکرد شورای عالی سیاست گذاری اظهار کرد: این کمیته در حال جمع آوری اطلاعات از شهرستان ها و استان ها و احزاب است تا بر اساس اطلاعات به دست آمده نتیجه گیری شود.

اصلاح طلبان از دولت می‌خواهند در چارچوب رای مردم باشد / موسوی لاری

وی همچنین راجع به کمیته تعامل با رییس جمهور و نتیجه تعامل ها جهت چینش کابینه دوازدهم نیز گفت: این کارگروه یک جلسه با رییس جمهور داشت که مباحث کلی در آن جلسه مطرح شد ولی وارد مصادیق نشدند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه باید ببینیم رییس جمهور چه تصمیمی دوباره کابینه می گیرند، گفت: بالاخره طبیعی است که همه آنچه مورد نظر گروه ها، تشکل ها و شرکت های متفاوت اجتماعی بوده در مقدورات آقای رییس جمهور هم نبوده است.

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: اصلاح طلبان به دولت گفته‌اند ما از شما سهم نمی‌خواهیم ولی شما در چارچوب رای مردم حرکت کنید.

وی با اشاره به حدس و گمانهایی که راجع به وزرای کابینه دوازدهم زده می شود، گفت: لزوما بر روی گمانه ها نمی شود داوری کرد. شاید همین افراد مطرح کارکرد مناسب تری نسبت به همتایان پیشین خود داشته باشند ولی با کلیت این حرف موافقم که بعضی از وزرای پیشنهادی فعلی ضعیف هستند.

موسوی لاری سپس تاکید کرد: باید منتظر بود ببینیم خروجی لیست چه می شود. هنوز بعضی وزارتخانه ها مثل آموزش و پرورش به نتیجه نرسیده باید دید چه کسی به مجلس معرفی می شود.

وی راجع به اینکه گفته می شود دو نظر در مورد سهم خواهی وجود دارد یک طرف می گویند سهم خواهی حق اصلاح طلبان است و عده ای مخالف هستند، گفت: سهم خواهی چیز مناسبی نیست که بگویند ما حمایت کردیم بعد سهمیه ما را بدهید ولی راهنمایی و نظر مشورتی و توجه به مطالبات مردمی نکاتی است که اصلا طلبان باید مطرح کنند.

اصلاح طلبان از دولت می‌خواهند در چارچوب رای مردم باشد / موسوی لاری

موسوی لاری در آخر تصریح کرد: اتفاقا جریان اصلاحات با مشیی که دارد به دولت گفته است ما سهم نمی خواهیم ولی شما در چارچوب آرای مردم حرکت کنید عالی ترین نظر را دادند.

واژه های کلیدی: سیاسی | اصلاح طلب | رییس جمهور | اصلاح طلبان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog