centiped مجموعه مسابقه خوابگاه ورزشکاران

centiped: مجموعه مسابقه خوابگاه ورزشکاران تمرین ملی پوشان اصغر اشرفی مربی تیم ملی بوکس مجموعه انقلاب

گت بلاگز ورزشی ملی پوشان جهت کسب مدال تحت فشار نیستند/ امکانات بهتر از گذشته است ، اشرفی

مربی تیم ملی بوکس گفت: حضور در مسابقه های قهرمانی کشور های اسلامی و آسیا جنبه آماده سازی دارد و ملی پوشان جهت کسب مدال تحت فشار نیستند.

ملی پوشان جهت کسب مدال تحت فشار نیستند/ امکانات بهتر از گذشته است ، اشرفی

اصغر اشرفی مربی تیم ملی بوکس کشورمان در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزش گروه تحریریه سایت؛ در خصوص اردوی تیم ملی پیش از اعزام به مسابقه های قهرمانی آسیا گفت: از زمانی که خیمنز باربارو سرمربی کوبایی تیم ملی به کشور عزیزمان ایران آمده است ملی پوشان کشور در شرایط اردو به سر می برند و در حال آماده سازی جهت مسابقه های قهرمانی آسیا هستند.

وی افزود: خوابگاه ورزشکاران در مجموعه شیرودی است و ملی پوشان یک نوبت صبح در شیرودی تمرین می کنند و بعد از آن به مجموعه انقلاب می روند تا تمرین بعد از ظهر خود را در این محل برگزار می کنند.

عبارات مهم : مجموعه

مربی تیم ملی راجع به تفاوت سرمربی کوبایی تیم ملی و دیگر مربیان عنوان کرد: مربی کوبایی بسیار جدی است و از آن جایی که کوبا در بوکس صاحب سبک است ورزشکاران ما توانسته اند به شرایط خوبی برسند و به همین علت کمیته فنی و فدراسیون از عملکرد این مربی رضایت دارند البته 50 تا 60 درصد کارنامه وی بعد از مسابقه های آسیایی قابل بررسی هست.
اشرفی راجع به انتظار موجود از ورزشکاران در مسابقه های قهرمانی آسیا بیان داشت: مسابقه های قهرمانی آسیا سطح بالایی دارد و در آن هر چیزی امکان پذیر هست. به طور قطع شانس هم در عملکرد موثر است و اگر قرعه مناسبی وجود داشته باشد ورزشکاران ما می توانند نتیجه های خوبی کسب کنند.
وی افزود: خوشبختانه تیم جوانی داریم و قصد آن را نداریم تا ورزشکارانمان را جهت کسب مدال تحت فشار بگذاریم. نشانه ما این است تا ورزشکاران ما بتوانند با حضور در این سبک از مسابقه ها اماده ی المپیک 2020 توکیو شوند.
مربی تیم ملی بوکس در ادامه و راجع به مسابقه ها و تورنمنت های تدارکاتی تصریح کرد : باربارو هم پیش از این بار ها به این مسئله اشاره داشته است که اگر اردو ها و تورنمنت های بین المللی برگزار شود جهت ما بهتر است با این حال ما محدودیت هایی داریم و از شرایط خاصی بهره می بریم به همین علت تصمیم گرفتیم از تیم ها و ورزشکاران داخلی جهت تمرین ملی پوشان استفاده کنیم.
وی در پاسخ به این پرسش که تفاوت مسابقه های کشورهای اسلامی و قهرمانی آسیا چه قدر است عنوان داشت : اعتقاد دارم که مسابقه های کشور های اسلامی به مراتب سخت از کشور های اسلامی است لیکن در این مسابقه های علاوه بر قزاقستان و ازبکستان که از صاحبان سبک این رشته محسوب می شود تیم هایی مانند مصر، تونس و ترکیه که دارای عناوینی المپیکی هم هستند حاضر هستند.
اصغر اشرفی در آخر و در پاسخ به این پرسش که آیا شرایط تیم ملی بوکس از جهت خوابگاه ، غذا و .. بهتر شده است است یا خیر گفت: خوشبختانه شرایط نسبت به گذشته بهتر شده است هست. ما جهت آن که ورزشکاران بتوانند هم از خوابگاه و هم از سالن تمرینی مناسب استفاده کنند تصمیم گرفتیم تا تمرینات صبح ها را در مجموعه شیرودی و تمرینات بعد از ظهر ها را در مجموعه انقلاب برگزار کنیم.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: مجموعه | مسابقه | خوابگاه | ورزشکاران | تمرین ملی پوشان | اصغر اشرفی | مربی تیم ملی بوکس | مجموعه انقلاب

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog